KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10514117
nr 1051 4117
Blandteknik
Maria Aristova, Stortorget, monogramsignerad, 2013, bladets mått: 40x57
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 20:17:50
22/8 20:12:50
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv